Proponuję lekcje w mojej pracowni w Warszawie na Ochocie, z dojazdem do ucznia lub on-line. Czas i intensywność lekcji ustalany jest indywidualnie.

Jedna godzina zegarowa lekcji w mojej pracowni: 100 zł brutto.

Program lekcji dobierany są indywidualnie do potrzeb ucznia i obejmować może następujące moduły:

  • nauka rysunku: szkice dłoni, stóp oraz postaci w formacie kartki A4, szkice oraz wypracowane studium głowy oraz studium całej postaci w formacie kartonu 100 x 70 cm – jest to standard rysowania na ASP
  • nauka malarstwa: studium martwej natury z naciskiem na przygotowanie do egzaminu praktycznego z malowania martwej natury na ASP w Warszawie
  • korekty, omówienie prac wykonanych przez ucznia samodzielnie w domu
  • korekty, omówienie prac rysunkowych i malarskich, które zadaję jako prace domowe
  • rysowanie i malowanie bezpośrednio w mojej pracowni, pod moim okiem (przy wykupionych trzech godzinach lekcji – czwarta godzina pracy gratis + korekta wykonanej pracy)
  • szykowanie kolekcji prac do teczki, a następnie wybór i ułożenie prac do teczki – dla kandydatów na ASP lub do Liceum Plastycznego
  • rysowanie i malowanie w plenerze – więcej przeczytasz tutaj.

Jedna godzina zegarowa lekcji z dojazdem do ucznia na terenie Warszawy w obszarze bliskiej mnie Ochoty, Mokotowa lub Włoch: 100 zł brutto. Inne lokalizacje: koszt ustalany jest indywidualnie i zależy od odległości.

Jedna godzina zegarowa lekcji on-line, czyli mailowo + rozmowa telefoniczna: 70 zł brutto. Więcej przeczytasz tutaj.

Lekcje prowadzę nie tylko dla kandydatów na uczelnie artystyczne. Możesz być po prostu miłośnikiem sztuki, który pod kierunkiem zawodowca chce rozwijać swoje umiejętności artystyczne, albo chcesz rozpocząć od zera naukę rysunku i malarstwa.

Techniki rysunkowe i malarskie, na które nacisk kładę w nauczaniu to: rysunek ołówkiem, rysunek węglem, tusz, plakatówki i malarstwo olejne – tu, oprócz korekt prac malarskich wprowadzam w podstawy profesjonalnego warsztatu malarstwa olejnego.

Lekcje rysunku i malarstwa rozbudowuję są o wiedzę z zakresu historii sztuki. Uczę o kompozycji i o kolorze, omawiamy dzieła dawnych mistrzów, byś zrozumiał dynamikę przemian zaistniałych w sztuce na przestrzeni wieków i wyciągał z tej wiedzy interesujące dla siebie wskazówki.

Uczę dynamicznie i z pasją, od ucznia wymagam pracowitości, bo tylko ona przyniesie efekt.

Poniżej zamieszczam dwa zdjęcia z mojej pracowni. Zapraszam na lekcje!