Nazywam się Anna Maria Karolak. Jestem magistrem sztuki. W roku 2000 ukończyłam studia dzienne na Wydziale Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dyplom obroniłam w Pracowni Ilustracji Książkowej u prof. Janusza Stannego. Ponadto studiowałam w Pracowni Technologii Malarstwa Sztalugowego u prof. Jerzego Nowosielskiego i prof. Aleksandry Krupskiej na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na ASP w W-wie.

Od czasu ukończenia studiów rozwijam własną twórczość. Moje prace obejrzysz w moim portfolio artystycznym na www.karolak-art.com oraz na Instagramie. Tworzę rysunki i obrazy w technikach tradycyjnych i dygitalnych. Jestem też grafikiem komercyjnym i web designerem. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Z pasją uczę sztuki. Indywidualne przygotowuję do egzaminów z rysunku i malarstwa na ASP, w szczególności na Wydział Grafiki, Wydział Malarstwa oraz na Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na ASP w W-wie. Prowadzę też lekcje przygotowawcze do egzaminu praktycznego do Liceum Plastycznego na Smoczej w W-wie.

@